Tahiti - Moorea - Bora Bora

Destinácia: Francúzska Polynézia
Kód zájazdu: 864976
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Exotika

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program zájazdu:


1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE)

Zraz na letisku 2 hodiny pred oldetom. Odlet do Papeete.

2. deň PRÍLET NA TAHITI

Prílet do Papeete, uvítanie na letisku, transfer do hotela. Raňajky. Dopoludnia (či podľa priania celý deň) možno využiť na vstrebanie časového rozdielu. Popoludní prechádzka Papeete s nákupnou zónou, prístavom a rušným trhoviskom. Večer možnosť ochutnávky miestnych špecialít pri prístavnej promenáde. Nocľah v Papeete.

3. deň TAHITI

Raňajky. Celodenný výlet terénnym vozom do vnútrozemia ostrova - Inner Island Jeep Safari. Táto vzrušujúca a dobrodružná cesta nás zavedie za vodopádmi, horskými priesmykmi ležiacimi pod viac ako 2.200 m vysokými hrebeňmi hôr, riekami a archeologickými náleziskami - svätyňa marae vrátane baleného obeda. Popoludní návrat, nocľah v Papeete.

4. deň TAHITI - MOOREA

Raňajky. Transfer do prístavu a presun trajektom na 17 km vzdialený ostrov Moorea. Transfer z prístavu do hotela, ubytovanie. Popoludní voľno. Nocľah na ostrove Moorea.

5. deň MOOREA

Raňajky. Poldenný výlet za poznaním ostrova Moorea. Počas okruhu okolo ostrova navštívite svetoznámu Cookovú zátoku, zátoku Opunoho a obľúbené vyhliadkové miesto Belveder. Popoludní voľno alebo fakultatívne kúpanie s delfínmi. Nocľah na ostrove Moorea.

6. deň MOOREA

Raňajky. Poldenný výlet za delfínmi v sprievode vedca. Popoludní voľno na kúpanie a šnorchlovanie. Fakultatívne návšteva tradičnej domorodej dediny Tikki Village s večerou pripravenou v tradičnej zemnej peci. Nocľah na ostrove Moorea.

7. deň MOOREA - BORA BORA

Raňajky. Transfer na letisko a odlet na najznámejší ostrov Francúzskej Polynézie - Bora Bora. Transfer do hotela, voľno na kúpanie v prekrásnej lagúne. Nocľah na ostrove Bora Bora.

8. deň BORA BORA

Raňajky. Dopoludňajší výlet po vnútornom ostrove s návštevou Opu Marae a Matira Poit, počas ktorého spoznáte kolorit tohto tichomorského raja. Popoludní voľno, fakultatívne možno zaistiť vyhliadkový let helikoptérou nad ostrovom. Nocľah na Bora Bora.

9. deň BORA BORA

Raňajky. Dopoludnia poldenný výlet s pozorovaním žralokov a rají v mori počas kŕmenia. Odvážni si s nimi môžu zaplávať. Popoludní voľno na kúpanie a opaľovanie alebo individuálne spoznávanie ostrova. Nocľah na Bora Bora.

10. deň BORA BORA

Celodenné voľno na kúpanie a opaľovanie alebo individuálne spoznávanie ostrova.

11. deň BORA BORA - TAHITI

Raňajky. Prelet do Papeete. Celodenný okruh okolo ostrova s obedom a zo zastávkami pri zaujímavých prírodných a historických miestach: One Tree Hill, vodopádu Vaimahatu, Múzea Paula Gauguina Múzeum Tahiti a jeho ostrovov. Nocľah v Papeete.

12. deň ODLET DO PRAHY

Raňajky, voľno na nákup suvenírov. Večera v jednej z tahitských reštaurácií, odchod na letisko a odlet do Prahy.

13. deň PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha - Papeete - Praha
(možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok)
prejazd trajektom Papeete - Moorea
prelety Moorea - Bora Bora - Papeete
3x nocľah v hoteli 3* s raňajkami na ostrove Tahiti
3x nocľah v hoteli 4* s raňajkami na ostrove Moorea
4x nocľah v hoteli 4* s raňajkami na ostrove Bora Bora
1x večera na ostrove Tahiti (posledný večer)
všetky transfery
výlety podľa programu vrátane vstupov
českého sprievodcu po celú dobu pobytu


CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové poplatky cca 769,- EUR
vstupné vízum do USA, alebo autorizáciu ESTA
fakultatívne výlety nad rámec programu
cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň


Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Newsletter

E-mail:

Booking.com